L'Alqueria del Basket - Cantera i Escola del Valencia Basket

Logo L'Alquería del Bàsket


Si vols posar-te en contacte amb les nostres categories inferiors, pots manar un correu a les direccions següents:

cantera@valenciabasket.com

escuela@valenciabasket.com

Junior A femenino

Fila 1: Paula Dits, Andrea Pérez, Sara Saiz (Preparadora Física), Jose Manuel Casares (Entrenador), Laura Lago (Entrenadora), Adrian Valvedre (Fisioterapeuta), Clara García, Melanie Neufcour.       

                                                                                                               

Fila 2: Laura Marín, Lorena Segura, Laura Campos, Lara Fernández, Andrea Losa, Alba Pastor, Noelia Arthur.

image
Junior A femenino

Fila 1: Paula Dits, Andrea Pérez, Sara Saiz (Preparadora Física), Jose Manuel Casares (Entrenador), Laura Lago (Entrenadora), Adrian Valvedre (Fisioterapeuta), Clara García, Melanie Neufcour.       

                                                                                                               

Fila 2: Laura Marín, Lorena Segura, Laura Campos, Lara Fernández, Andrea Losa, Alba Pastor, Noelia Arthur.

image
Junior A femenino

Fila 1: Paula Dits, Andrea Pérez, Sara Saiz (Preparadora Física), Jose Manuel Casares (Entrenador), Laura Lago (Entrenadora), Adrian Valvedre (Fisioterapeuta), Clara García, Melanie Neufcour.       

                                                                                                               

Fila 2: Laura Marín, Lorena Segura, Laura Campos, Lara Fernández, Andrea Losa, Alba Pastor, Noelia Arthur.

image
Junior A femenino

Fila 1: Paula Dits, Andrea Pérez, Sara Saiz (Preparadora Física), Jose Manuel Casares (Entrenador), Laura Lago (Entrenadora), Adrian Valvedre (Fisioterapeuta), Clara García, Melanie Neufcour.       

                                                                                                               

Fila 2: Laura Marín, Lorena Segura, Laura Campos, Lara Fernández, Andrea Losa, Alba Pastor, Noelia Arthur.

image
Junior A femenino

Fila 1: Paula Dits, Andrea Pérez, Sara Saiz (Preparadora Física), Jose Manuel Casares (Entrenador), Laura Lago (Entrenadora), Adrian Valvedre (Fisioterapeuta), Clara García, Melanie Neufcour.       

                                                                                                               

Fila 2: Laura Marín, Lorena Segura, Laura Campos, Lara Fernández, Andrea Losa, Alba Pastor, Noelia Arthur.

image


TWiTTER




INSTAGRAM